Ranč Čelienec vám ponúka komplexné ubytovacie služby priamo v srdci Slovenska. Náš Penzión sa nachádza v horskom prostredí nad malebnou dedinkou Ľubietová v okrese Banská Bystrica. Geografický stred Slovenska sa od Penziónu nachádza iba 2 km.

Zažite neopakovateľné chvíle na Ranči Čelienec ešte dnes. Ponúkame vám chutnú domácu stravu a ubytovanie v dvoj alebo trojlôžkových plne vybavených izbách s TV, vlastnou kúpeľňou a WC.

V Penzióne Čelienec sa postaráme o váš relax i maximálne pohodlie. K dispozícií máte wellness služby - fínsku saunu, infrasaunu, vírivku či bazén s protiprúdom. Nechýba tiež priateľský a ochotný personál, ktorý je pripravený vyhovieť všetkým vaším požiadavkám. Doprajte si dovolenku v srdci Slovenska, akú si zaslúžite.

Penzión Čelienec

Penzión Čeleniec je ideálny miestom pre:

  • svadby, oslavy a rodinné posedenia
  • firemné a spoločenské akcie
  • víkendové pobyty
  • školy v prírode a detské tábory

Ponúkame vám:

  • výbornú a chutnú domácu stravu
  • 2 a 3 lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a TV
  • fínsku saunu a infrasaunu
  • vírivku a bazén s protiprúdom

 

Penzión Čelienec

Penzión Čelienec je ideálnym miestom pre detské tábory, firemné akcie, víkendové pobyty či rodinné výlety. Ranč Čelienec, ktorý je súčasťou penziónu ponúka tiež jazdenie na koni a možnosť ustajnenia koní spolu s profesionálnou náukou o základoch jazdenia a správnej starostlivosti o kone pre deti.

Na Ranči Čelienec máte možnosť príjemného posedenia v prekrásnom objatí slovenskej prírody. Okrem hodín jazdenia na koni a kurzov jazdenia na koni pre deti vám ponúkame skvelé jedlo, výbornú atmosféru a možnosť kontaktu aj s inými zvieratami. Okolitá príroda ponúka množstvo príležitostí pre aktívny oddych všetkým nadšeným hubárom, turistom či milovníkom prírody. Neváhajte a navštívte nás ešte dnes.

Na jazdenie je potrebné objednať sa vopred na telefónnom čísle +421 903 634 608.

Cenník si môžete prezrieť kliknutím na tento odkaz.

 

galeria-11
galeria-10
galeria-9
galeria-8
galeria-7
galeria-6
galeria-5
galeria-4
galeria-3
galeria-2
galeria-1